0554 772 31 71 (Satış ve Destek Hattı 09:00 - 20:30)
-
Dil Seçiniz Kur Seçiniz
SEPETİM 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Ödeme Seçenekleri

1) Ödeme seçenekleriniz nelerdir?
    Setrimoda.com 'dan Türkiye için Kapıda Ödeme, Havale/Eft, Western Union ve sitemiz üzerinden Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz.


2) Kapıda Ödeme seçenekleri nelerdir ?
    Kapıda Ödeme'de sadece nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartından ya da ATM kartından tek çekim olarak yapmak istediğiniz ödemeler nakit ödeme yerine geçmediği için kapıda ödeme seçeneğini seçtiğinizde yalnızca nakit para ile ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğini seçtiğinizde kapıda kredi kartı veya ATM kartı ile ödeme yapamazsınız.


3)Yurtdışından hangi ödeme yöntemleri ile ödeme yapabilirim ?
    Yurtdışı siparişlerinizde kapıda ödeme hariç diğer tüm ödeme yöntemleri ile ( Western Union, Money Gram ve site üzerinden Kredi Kartı ile) ödeme yapabilirsiniz.
 

4)Havale/Eft hesaplarınız nelerdir ?

Ödeme yapabileceğiniz bilgileri siparişinizi tamamlarken seçeceğiniz "Havale/EFT İle Ödeme" seçeneğinden sonraki aşamadan göreceksiniz. Türkiye'den alışveriş yapıyorsanız ₺ hesabımızı, diğer ülkelerden alışveriş yapıyorsanız satın alacağınız ürün bedelini ödeyeceğiniz dövize göre $ veya € hesaplarımızdan birini seçmelisiniz.

Hesap Sahibi : İzzet ÖRS


5)Western Union ile nasıl ödeme yapabilirim ?
    Western Union seçeneği için ürün tutarını Western Union anlaşmalı PTT ve banka şubelerinden aşağıdaki isim ve adrese yatırmanız gerekmektedir.

İsim    : İzzet Örs
Adres : Turabey Mh. Eski Elektrik Fabrikası Cd. No:115 Bergama / İzmir

Sipariş tutarını yatırıp size verilecek olan 10 haneli kodu tarafımıza bildirmeniz whatsapp aracılığı ile (+90 554 772 31 71) göndermeniz gerekmektedir. Satın aldığınız ürün veya ürünlerin gönderimi sizin 10 haneli para aktarım kodunu bize iletmeniz durumunda gerçekleşir.

Sipariş Takibi

Whatsapp Sipariş
x
İletişime Geçmek İçin Hemen Tıklayınız
Whatsapp
Messenger Sipariş