0554 772 31 71 (Satış ve Destek Hattı 09:00 - 20:30)
-
Dil Seçiniz Kur Seçiniz
SEPETİM 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Hakkımızda

2014 yılında kurulmuş olan Setrimoda.com, modern muhafazakar giyim tarzını benimsemiş hanımların, kendi giyim tarzlarına uygun yüzlerce seçenek bulabileceği, bu alanda Türkiye`nin devlet onaylı ve destekli faturalı gönderim yapan resmi bir online moda ve alışveriş sitesidir.

Setrimoda.com 44 ülkeye satış yapmakta olan, müşteri memnuniyetini baz alan, uluslararası bir online alışveriş sitesidir.

Tesettür giyimin seçkin markaları ve ünlü moda tasarımcılarının özel tasarımları, binlerce hanıma setrimoda aracılığı ile ulaşmaktadır. Dünyanın dört bir yanından hanımlar; tesettür günlük giyim, tesettür abiye, şal, ipek şal, ve aksesuar ihtiyaçları için setrimoda.com`u ziyaret edip, son moda trendleri hakkında fikir sahibi olmakta ve alışveriş yapmaktadır.

Setrimoda.com`da her geçen gün artmakta olan seçkin ve birbirinden farklı tasarımcıların ürünleri bulunmaktadır. Setrimoda.com'da fazla karmaşaya yer yoktur elit müşterilerimize en seçkin ve zarif ürünleri ulaştırmak için yüzlerce marka içinden eleyerek sizin için doğru markaları barındırmak hedef alınmıştır.

Sunduğu çeşit ve marka seçenekleri ile setrimoda.com, kısa süre içerisinde dünyada ve Türkiye`de modern muhafazakar giyim tarzını benimsemiş milyonlarca kadın için tarzlarını belirleyebilecekleri bir moda referans noktası, markalar için de, indirim öncesi sezon fiyatlarından satış yapabilecekleri bir online platform olmuştur.

Setrimoda.com, koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi ile çalışır.Tasarımcı hanımlar ! Ürünlerinizin Setrimoda.com’da yer alması için;

[email protected] adresine e-posta göndermeniz durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Sipariş Takibi

Whatsapp Sipariş
x
İletişime Geçmek İçin Hemen Tıklayınız
Whatsapp
Messenger Sipariş